Programator czasowy ustawiany poprzez Wi-Fi, 2xNO/nc 16A (inrush 111A/20ms), 230V AC ZCM-42 EXT10000265
Kod produktu: ZCM-42/Z
Kod kreskowy: 5903669445241
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Programator czasowy ustawiany przez WiFi ZCM-42 (EXT10000265)
Programator czasowy ZCM-42 umożliwia automatyczne sterowanie oświetleniem, ogrzewaniem, napędami lub dowolnym innym odbiornikiem energii. Zegar pozwala na tworzenie programów czasowych tygodniowych, astronomicznych i rocznych. Dodatkowo można wykluczyć wybrane dni roku (na przykład dni świąteczne) i przypisać im odrębny harmonogram pracy. Dzięki zastosowaniu 2 przekaźników typu inrush przełącznych, urządzenie z powodzeniem radzi sobie z obciążeniem typu LED w rozbuodwanych układach pracy.
Innowacyjna technologia programowania ustawień urządzenia umożliwia konfigurację poprzez łączność wi-fi z poziomu przeglądarki internetowej. Programator oferuje również bateryjne podtrzymanie ustawień zegara czasu rzeczywistego (RTU), dzięki czemu programator zachowuje stabilną pracę w każdych warunkach. W zamian za klasyczne ogniwa bateryjne w konstrukcji zastosowano superkondensator. ZCM-42 to połączenie innowacyjnych technologii z solidną konstrukcją elektroniki.
Dużą zaletą zegara jest prostota i szybkość konfiguracji. Po zaprogramowaniu urządzenia ustawienia można zapisać w pliku i przenieść do kolejnego programatora. Ułatwia to pracę z większymi instalacjami. Po połączeniu z siecią wi-fi, roztaczaną przez programator, użytkownik może ręcznie włączyć lub wyłączyć przekaźniki zegara. ZCM-42 jest produktem energooszczędnym - w czasie czuwania urządzenie pobiera niecały wat energii.
Firma Zamel jest polską firmą, która działa w branży elektrotechnicznej od wielu lat. Oferuje najwyższej jakości produkty. Na rynku wyróżnia się jakością, ceną oraz nowoczesnym wzornictwem. Katalog firmy Zamel obejmuje produkty zaawansowane technologicznie takie jak systemy sterowania bezprzewodowego czy inteligentny dom, jak również proste elementy instalacji elektrotechnicznych, takie jak dzwonki i gongi, kable czy oprawy oświetleniowe.
Dane techniczne
| Sposób montażu | Montaż na szynie DIN (TH35) |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 230V AC |
| Liczba miejsc pamięci | 80 |
| Liczba kanałów | 2 |
| Tolerancja napięciowa | -15% do 10% |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Zakres temperatur pracy | od -10 do 55°C |
| Sygnalizacja optyczna zasilania | Dioda LED |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Transmisja | Wi-Fi 2.4GHz |
| Wysokość | 90 mm |
| Szerokość | 35 mm |
| Głębokość | 66 mm |
| Waga [kg] | 0,165 |



