Gniazdo Stale komb gsc 32/5 Gniazdo 32A/400V 3P+N+Z, 16A/250V 2P+Z
Kod produktu: 921845/ED
Kod kreskowy: 5906197486953
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Gniazdo stałe Kombi GSC 32/5 (921845)
Siłowe gniazdo stałe 32A firmy Elektromet. Jest przeznaczone do podłączania odbiorników elektrycznych wykorzystywanych m.in. w gospodarstwach domowych. Najczęściej są stosowane na ścianach lub na obudowach maszyn.
Firma Elektromet to producent osprzętu elektroinstalacyjnego. Firma specjalizuje się głównie w produkcji gniazd, wtyczek jednofazowych oraz wtyczek trójfazowych, łączników krzywkowych, rozdzielnic, włączników alarmowych czy termowentylatorów. Produkty tej firmy są najwyższej jakości.
Dane techniczne
| Napięcie znamionowe | 400 V |
|---|---|
| Prąd znamionowy | 32 A |
| Liczba biegunów | 5 |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Zaciski | 3P+N+Z |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Wymiary | 195x95x134 mm |
| Waga [kg] | 0,36 |



