Pilot ERA FLOR 2-kanałowy, 433,92 MHz, kod zmienny, FLOR, czarny
Kod produktu: FLO2RE/NICE
Kod kreskowy:
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Pilot 2-kanałowy FLO2RE
Pilot 2-kanałowy w kolorze czarnym firmy Nice. Zasięg pilota wynosi od 100 do 200 metrów z opcjonalną anteną ABFKIT/ABF (brak w komplecie). Sterowanie radiowe Flor z dynamicznie zmiennym kodem o częstotliwości 433,92 MHz, 4,5 miliarda kombinacji. Daje to wysoki poziom bezpieczeństwa użytkownika, kod niemożliwy do skopiowania. Możliwość zastosowania pilota w sterowniach napędów do rolet i markiz. Sterowanie radiowe Flor nie jest kompatybilne ze sterowaniem radiowym Smilo.
Firma Nice jest liderem rynkowym w segmencie automatyki dla domu oraz przemysłu. Producent w swojej ofercie posiada automatykę do bram przesuwnych, skrzydłowych, garażowych oraz rolet, segmentowe bramy garażowe, systemy parkingowe, systemy kontroli ruchu pieszych oraz wideodomofony.
Dane techniczne
| Zasilanie | 3 V, bateria typu CR2032 |
|---|---|
| Częstotliwość | 433,92 MHz |
| Zasięg | 150-200 m |
| Kodowanie | 52 bity, kod dynamicznie zmienny |
| Żywotność baterii | Do 2 lat (w zależności od użytkowania pilota) |
| Stopień ochrony (IP) | IP40 |
| Wymiary | 44x55x10 mm |
| Waga [kg] | 0,011 |



