Pilot MYGO 4-kanałowy, 433.92MHz, kod zmienny, OPERA
Kod produktu: MYGO4/NICE
Kod kreskowy:
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Pilot 4-kanałowy MYGO
Pilot 4-kanałowy MYGO w kolorze czarnym firmy Nice. Nadajnik MyGO o częstotliwości radiowej 433,92 MHz z kodowaniem O-Code. Nadajniki FM MyGO, idealne do użytku w miastach lub miejscach, w których zainstalowanych jest wiele urządzeń: Wersje 868,46 MHz, Rolling Code z modulacją częstot liwości FM, gwarantują większą odporność na zakłócenia.
Inteligentne programowanie
Nowe piloty MyGO można zaprogramować za pomocą aplikacji MyNice Pro. Instalator może wstępnie sparować piloty z odbiornikiem wtykowym za pośrednictwem aplikacji MyNice Pro i wielofunkcyjnego interfejsu Pro-View. Oszczędność czasu podczas instalacji. Dzięki pilotom z kodowaniem sekwencyjnym wstępne parowanie może być wykonywane masowo w blokach mieszkalnych.
Sterowanie
Instalator może zdalnie aktywować dodatkowy pilot zdalnego sterowania za pośrednictwem interfejsu Pro-View i aplikacji MyNice Pro lub użyć nadajnika MYGO już aktywowanego w odbiorniku. Dioda Info LED miga na czerwono, sygnalizując niski poziom naładowania baterii podczas transmisji.
Wszechstronność
Dostępny w dwóch wersjach: 2, 4 i 8 przycisków zgodnie z wymaganiami klienta.
* Na zasięg nadajnika i zdolność odbiorczą odbiornika mogą mieć wpływ inne urządzenia działające na tej samej częstotliwości w okolicy oraz pozycja anteny radiowej systemu.
Firma Nice jest liderem rynkowym w segmencie automatyki dla domu oraz przemysłu. Producent w swojej ofercie posiada automatykę do bram przesuwnych, skrzydłowych, garażowych oraz rolet, segmentowe bramy garażowe, systemy parkingowe, systemy kontroli ruchu pieszych oraz wideodomofony.
Dane techniczne
| Zasilanie | 3 V, bateria litowa typu CR2430 |
|---|---|
| Częstotliwość | 433,92 MHz |
| Zasięg | 200 m (na zewnątrz), 35 m (wewnątrz budynku) |
| Kodowanie | O-Code |
| Żywotność baterii | 3 lata (przy 10 transmisjach dziennie) |
| Stopień ochrony (IP) | IP30 |
| Wymiary | 72 x 34 x 11 mm |
| Waga [kg] | 0,02 |



