Przedłużacz zwijany - 4 gniazda, 3x1,5, 25m
Kod produktu: P194253
Kod kreskowy: 8592920058183
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Przedłużacz bębnowy 25 m - 4 gniazda
Przedłużacz zwijany na bębnie o długośi 25m firmy Emos. Przedłużacz ma przekrój 3x1,5 oraz posiada 4 gniazda. Przedłużacz pozwoli na zasilanie urządzeń w miejscu, gdzie nie ma dostępu do stałego źródła prądu. Produkt jest szczególnie funkcjonalny, gdyż umożliwia jego łatwe przechowywanie i przenoszenie.
Firma Emos w swojej ofercie posiada domowe produkty elektryczne codziennego użytku. Główne produkty, które oferuje firma to źródła światła, oprawy do użytku domowego i przemysłowego, przedłużacze, latarki, anteny, multimetry, testery oraz dzwonki.
Dane techniczne
| Długość | 25 m |
|---|---|
| Przekrój przewodów | 1,5 mm² |
| Ilość gniazd | 4 |
| Napięcie | 230 V |
| Prąd | 16 A |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Typ izolacji | PVC |
| Bezpiecznik termiczny | Tak |
| Żyła | H05VV-F3G |
| Kolor | Czerwony |
| Maks. obciążenie rozwiniętego | 16A / 3680W |
| Maks. obciążenie zwiniętego | 4,8A / 1100W |
| Waga [kg] | 4,5 |



