Przewód instalacyjny płaski H03VVH2-F OMYp 2X0,5 biały - Zamel CET
Kod produktu: KAB10000086-0100/ZAM
Kod kreskowy: 5901181026429
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Przewód oponowy mieszkaniowy płaski H03VVH2-F OMYp 2x0,5 biały firmy Zamel CET
Przewód oponowy mieszkaniowy płaski 2 x 0,5 mm² OMYp 300/300V o żyłach miedzianych w konstrukcji wielodrutowej. Izolacja żył oraz opona zewnętrzna zostały wykonane z polwinitu. Przewód OMYp jest przeznaczony do przyłączania elektrycznych odbiorników ruchomych i przenośnych ogólnego przeznaczenia. Przewód w kolorze białym.
Uwaga!
Produkt pakowany maksymalnie po 100 mb w jednym kawałku
Dane techniczne
| Napięcie znamionowe | 300/300 V |
|---|---|
| Ilość żył | 2 |
| Przekrój żyły | 0,5 mm² |
| Żyły | Miedziane |
| Izolacja | PVC |
| Powłoka | PVC |
| Kolor | Biały |
| Przebliżona średnica zewnętrzna kabla | 3,13 x 5 mm |
| Przybliżona waga kabla | 26,5 kg/km |



