Puszka do złącza odgromowego - PZO INOX
Kod produktu: 35.02
Kod kreskowy: 5905548281780
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Puszka do złącza odgromowego - PZO INOX
Puszka firmy Elektro-Plast Opatówek. Jest przeznaczona do zabudowy złącza kontrolnego instalacji odgromowej w elewacjach zewnętrznych budynku. Zabezpiecza ona konserwację złącza przed działaniem warunków atmosferycznych. Jest możliwe zamocowanie puszki bez demontażu złącza instalacji odgromowej poprzez zastosowanie wsuwek w ściankach puszki. Pokrywa puszki jest matowa oraz została wykonana bardzo estetycznie. Puszka została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które jest bardzo wytrzymałe zarówno pod względem mechanicznym jak i elektrycznym. Nowa pokrywa puszki została wykonana ze stali nierdzewnej, dzięki czemu zostały zwiększone parametry wytrzymałościowe.
Firma Elektro-Plast Opatówek oferuje produkty najwyższej jakości wraz ze wszystkimi wymaganymi certyfikatami. Dzięki stosowaniu najlepszych gatunkowo surowców oraz nowoczesnych technologii, zajmuje ona miejsce w czołówce wśród producentów osprzętu elektroinstalacyjnego z naszego kraju.
Dane techniczne
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
|---|---|
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Odporność na temperaturę | Od -25°C do 60°C |
| Kolor | Pomarańczowy/inox |
| Długość | 218 mm |
| Szerokość | 168 mm |
| Wysokość | 80 mm |
| Waga [kg] | 0,57 |
Bezpieczeństwo produktu
Producent
Z.P.H. ELEKTRO-PLAST Sp. z o.o.
ul. Rogatka 14
62-860 Opatówek, Polska



