SE2x60G niebieski Puszka podtynkowa 2 x 60 mm, ekstra - głęboka 80 mm, do elektroniki, szeregowa
Kod produktu: 34159203/SIM
Kod kreskowy: 5907813217401
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Puszka podtynkowa łączona ekstra głęboka SE2x60G (34159203)
Łączona, szeregowa, ekstra głęboka (80mm) puszka podtynkowa 2x60mm w kolorze niebieskim firmy Simet. Puszka elektroinstalacyjna łączona przeznaczona jest do montażu podtynkowego i służy do osadzania elementów elektronicznych. Wykonana została z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu jest bardzo wytrzymała i odporna na uszkodzenia. Puszka jest jednostronnie zamknięta oraz posiada sztywny korpus wykonany z bezhalogenowego tworzywa o właściwościach samogaśnięcia. Puszka pozwala na osadzanie elementów sterujących, elektrycznych i elektronicznych obok zamontowanego na wystającym kołnierzu osprzętu typu łącznik, gniazdo itp. Typowym zastosowaniem jest umieszczanie sterowników rolet.
Firma Simet zajmuje się produkcją osprzętu elektrotechnicznego. Jest to wiodący w Polsce producent osprzętu elektrotechnicznego dla instalacji niskiego i średniego napięcia. Simet zajmuje się w szczególności produkcją załączeń szynowych, listw zaciskowych gwintowych, złączek porcelanowych, gwintowych i samozaciskowych oraz puszek elektroinstalacyjnych. Produkty tej firmy zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów.
Dane techniczne
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
| Liczba wpustów | 8 |
| Sposób mocowania pokrywy | Przykręcanie śrubami |
| Kolor | Niebieski |
| Temperatura użytkowa | 960°C |
| Szerokość | 65 mm |
| Długość | 153 mm |
| Głębokość | 80 mm |
| Waga [kg] | 0,06 |
Bezpieczeństwo produktu
Producent
Przedsiębiorstwo SIMET Spółka Akcyjna
Al. Jana Pawła II 33
58-506 Jelenia Góra, Polska



