Simon 54 Gniazdo antenowe RD/TV/SAT końcowe białe DASK.01/11
Kod produktu: DASK.01/11
Kod kreskowy: 5902787825300
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
DASK.01/11 - gniazdo antenowe R-TV-SAT końcowe
Gniazdo antenowe RTV-SAT końcowe/zakończeniowe, w kolorze białym. Gniazdo z serii Simon 54.
Seria Simon 54 Premium jest serią podtynkową. Produkty z tej serii są niezawodne i wyposażone w przyjazne w montażu mechanizmy. Wyróżniają się szlachetną formą oraz bogatą kolorystyką.
Firma Kontakt Simon zajmuje się przede wszystkim produkcją wysokiej jakości osprzętu elektroinstalacyjnego. W swojej ofercie posiadają gniazda, łączniki, puszki podłogowe oraz praktyczne elementy elektroniczne. Produkty tej firmy są funkcjonalne, niezawodne oraz wykonane w sposób estetyczny, a swoje zastosowanie znajdą zarówno w domach czy biurach jak i w budynkach przemysłowych. Oferta firmy Kontakt Simon obejmuje również zdalnie sterowane łączniki oraz moduły świecące LED.
Dane techniczne
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
|---|---|
| Sposób mocowania | pazurki/wkręty |
| Zakres częstotliwości | 5-2400 MHz |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Rodzaj podłączenia | Wtyk, zaciski śrubowe |
| Liczba wyjść | 3 |
| Tłumienie przyłączeniowe dla 860 MHz | 1 dB |
| Tłumienie przyłączeniowe dla 2150 MHz | 2 dB |
| Kolor | Biały |
| RAL (zbliżony) | RAL 9003 |
| Wysokość | 75 mm |
| Szerokość | 75 mm |
| Głębokość | 41 mm |
| Głębokość wbudowania | 29 mm |
| Typ | gniazda antenowe RTV-SAT końcowe |
| Seria | Simon 54 |
| Waga [kg] | 0,114 |
Bezpieczeństwo produktu
Producent
Kontakt-Simon S.A.
ul. Bestwińska 21
43-500 Czechowice-Dziedzice, Polska



