Simon 54 Gniazdo głośnikowe 4-krotne z polem opisowym (moduł). Przekrój przewodów dla wejścia i wyjścia 2,5 mm2; biały
Kod produktu: DGL34.01/11
Kod kreskowy: 5902787825706
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
DGL34.01/11 - gniazdo głośnikowe 4-krotne z polem opisowym
Poczwórne gniazdo głośnikowe z polem opisowym, w kolorze białym.
Seria Simon 54 Premium jest serią podtynkową. Produkty z tej serii są niezawodne i wyposażone w przyjazne w montażu mechanizmy. Wyróżniają się szlachetną formą oraz bogatą kolorystyką.
Firma Kontakt Simon zajmuje się przede wszystkim produkcją wysokiej jakości osprzętu elektroinstalacyjnego. W swojej ofercie posiadają gniazda, łączniki, puszki podłogowe oraz praktyczne elementy elektroniczne. Produkty tej firmy są funkcjonalne, niezawodne oraz wykonane w sposób estetyczny, a swoje zastosowanie znajdą zarówno w domach czy biurach jak i w budynkach przemysłowych. Oferta firmy Kontakt Simon obejmuje również zdalnie sterowane łączniki oraz moduły świecące LED.
Dane techniczne
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
|---|---|
| Sposób mocowania | pazurki/wkręty |
| Rodzaj podłączenia | Do zagniatania (zacisk kleszczowy) |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Liczba modułów | 1 |
| Liczba jednostek | 4 |
| Kolor | Biały |
| RAL (zbliżony) | RAL 9003 |
| Wysokość | 75 mm |
| Szerokość | 75 mm |
| Głębokość | 48 mm |
| Głębokość wbudowania | 22 mm |
| Uwagi | Do podłączenia 4 kolumn głośnikowych, przekrój przewodów dla wejścia i wyjścia 2,5 mm2 |
| Typ | gniazda głośnikowe |
| Seria | Simon 54 |
| Waga [kg] | 0,06 |
Bezpieczeństwo produktu
Producent
Kontakt-Simon S.A.
ul. Bestwińska 21
43-500 Czechowice-Dziedzice, Polska



