Simon 54 Wpust kablowy biały DPK1.01/11
Kod produktu: DPK1.01/11
Kod kreskowy: 5902787825805
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
DPK1.01/11 - wyjście kablowe, białe
Wyjście kablowe w kolorze białym. Produkt pochodzi z serii Simon 54. Dopuszczalna średnica przyłączanego przewody to 6,2 - 14,5 mm
Seria Simon 54 Premium jest serią podtynkową. Produkty z tej serii są niezawodne i wyposażone w przyjazne w montażu mechanizmy. Wyróżniają się szlachetną formą oraz bogatą kolorystyką.
Firma Kontakt Simon zajmuje się przede wszystkim produkcją wysokiej jakości osprzętu elektroinstalacyjnego. W swojej ofercie posiadają gniazda, łączniki, puszki podłogowe oraz praktyczne elementy elektroniczne. Produkty tej firmy są funkcjonalne, niezawodne oraz wykonane w sposób estetyczny, a swoje zastosowanie znajdą zarówno w domach czy biurach jak i w budynkach przemysłowych. Oferta firmy Kontakt Simon obejmuje również zdalnie sterowane łączniki oraz moduły świecące LED.
Dane techniczne
| Sposób montażu | Montaż podtynkowy |
|---|---|
| Sposób mocowania | pazurki/wkręty |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Liczba modułów | 1 |
| Liczba jednostek | 1 |
| Kolor | Biały |
| RAL (zbliżony) | RAL 9003 |
| Wysokość | 75 mm |
| Szerokość | 75 mm |
| Głębokość | 55 mm |
| Głębokość wbudowania | 22 mm |
| Typ | zaślepki i produkty uzupełniające |
| Seria | Simon 54 |
| Waga [kg] | 0,039 |
Bezpieczeństwo produktu
Producent
Kontakt-Simon S.A.
ul. Bestwińska 21
43-500 Czechowice-Dziedzice, Polska



