Automat schodowy 12-240V AC/DC ASM-01/U EXT10000005
Kod produktu: ASM-01/U/Z
Kod kreskowy: 5903669016953
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Automat schodowy 12-240V AC/DC (ASM-01/U)
Automat schodowy firmy Zamel. Jest on przeznaczony do sterowania oświetleniem na korytarzach, klatkach schodowych cz innych obiektów. Automat utrzymuje włączone oświetlenie przez określony czas. Po jego upływie oświetlenie zostanie automatyczne wyłączone. Czas może być płynnie regulowany w zakresie od 10 sekund do 10 minut za pomocą potencjometru, który znajduje się na panelu czołowym automatu. Automat został wykonany z materiałów najwyższej jakości, dlatego jest on trwały i zapewnia długi okres eksploatacji.
Firma Zamel jest polską firmą, która działa w branży elektrotechnicznej od wielu lat. Oferuje najwyższej jakości produkty. Na rynku wyróżnia się jakością, ceną oraz nowoczesnym wzornictwem. Katalog firmy Zamel obejmuje produkty zaawansowane technologicznie takie jak systemy sterowania bezprzewodowego czy inteligentny dom, jak również proste elementy instalacji elektrotechnicznych, takie jak dzwonki i gongi, kable czy oprawy oświetleniowe.
Dane techniczne
| Sposób montażu | Szyna DIN |
|---|---|
| Liczba modułów | 1 |
| Układ połączeń | 3 i 4 przewodowa |
| Napięcie znamionowe | 12-240 V |
| Rodzaj napięcia | AC/DC |
| Prąd znamionowy | 16 A |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Maks. zdolność łączeniowa dla żarówek | 2000 W |
| Maks. zdolność łączeniowa dla świetlówek | 500 VA |
| Maks. zdolność łączeniowa dla świetlówek (kompensacja DUO) | 750 VA |
| Maks. zdolność łączeniowa dla świetlówek (z kompensacją równoległą) | 1000 VA |
| Zaciski zasilania | A1, A2 |
| Nastawa czasu | Płynna (potencjometr obrotowy) |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Parametry styków przekaźnika | 16A/250V AC1 4000VA |
| Temperatura pracy | -20/45 °C |
| Szerokość | 90 mm |
| Wysokość | 17,5 mm |
| Głębokość | 66 mm |
| Waga [kg] | 0,078 |



