Blok rozdzielczy LKN 250A(1x120/4x16-2x35,1x25,4x16,4x10) żółty
Kod produktu: F2.0342
Kod kreskowy: 5904067600133
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Blok rozdzielczy LKN 250A(1x120/4x16-2x35,1x25,4x16,4x10) żółty
Blok rozdzielczy LKN 250A w kolorze żółtym.
Dane techniczne
| Materiał obudowy | PA/PC |
|---|---|
| Materiał zacisku | Niklowany blok mosiężny |
| Napięcie znamionowe | 690 V |
| Napięcie znamionowe izolacji | 1000V AC |
| Prąd znamionowy | 250 A |
| Otwory na przewody przyłączeniowe | 1x120mm², 4x16mm² |
| Otwory na przewody wyjściowe | 2x35mm², 1x25mm², 4x16mm², 4x10mm² |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Mocowanie | TH35 (DIN35)/stałe |
| Kolor | Żółty |
| Wymiary | 100x50x52 mm |



