Automat schodowy, do montażu podtynkowego - ASO-205
Kod produktu: ASO-205/F
Kod kreskowy: 5908312596233
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Automat schodowy ASO-205
Automat schodowy służy do utrzymania włączonego oświetlenia korytarzy, klatek schodowych lub innych obiektów przez określony czas, po upływie którego oświetlenie zostanie wyłączone automatycznie.
Działanie automatu schodowego ASO-205
Załączony wyłącznikiem chwilowym (dzwonkowym) automat schodowy podtrzymuje oświetlenie przez czas ustawiony pokrętłem. Po upływie nastawionego czasu automat wyłączy oświetlenie samoczynnie. Po wyłączeniu oświetlenia możemy je załączyć ponownie.
Firma F&F jest jednym z największych polskich producentów wysokiej jakości urządzeń elektronicznych z dziedziny techniki przekaźnikowej, dedykowanych do aplikacji domowych i przemysłowych oraz nowoczesnego systemu inteligentnego sterowania budynkiem. Firma posiada w swojej ofercie przekaźniki czasowe, wyłączniki zmierzchowe, przekaźniki kontroli faz, zegary sterujące, liczniki energii, systemy automatyki budynkowej oraz przetworniki pomiarowe.
Dane techniczne
| Sposób montażu | Puszka podtynkowa Fi 60 |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Maksymalny prąd obciążenia | 10 A |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Konfiguracja styków | 1 x NO |
| Separacja styku | Nie |
| Opóźnienie działania | Mniej niż 1 s |
| Opóźnienie wyłączenia - regulowane | 0,5 ÷ 10 min |
| Przeciwblokada | Nie |
| Sygnalizacja wyłączenia | Nie |
| Współpraca z przyciskami podświetlanymi | Tak |
| Przyłącze | 3 x DY 1 mm², długość - 10 cm |
| Pobór mocy | 0,4 W |
| Temperatura pracy [°C] | Od -25 do +50 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Wymiary | Ø 55 mm, wysokość - 13 mm |
| Symbol automatu | ASO-205 |
| Waga [kg] | 0,045 |



