Automat schodowy, montaż na szynie DIN 24V - AS-B24
Kod produktu: AS-B24/F
Kod kreskowy: 5908312592112
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Automat schodowy AS-B 24
Automat schodowy służy do utrzymania włączonego oświetlenia korytarzy, klatek schodowych lub innych obiektów przez określony czas, po upływie którego oświetlenie zostanie wyłączone automatycznie.
Działanie automatu schodowego AS-B 24
Załączony wyłącznikiem chwilowym (dzwonkowym) automat schodowy podtrzymuje oświetlenie przez czas ustawiony pokrętłem. Po upływie nastawionego czasu automat wyłączy oświetlenie samoczynnie. Po wyłączeniu oświetlenia możemy je załączyć ponownie.
Firma F&F jest jednym z największych polskich producentów wysokiej jakości urządzeń elektronicznych z dziedziny techniki przekaźnikowej, dedykowanych do aplikacji domowych i przemysłowych oraz nowoczesnego systemu inteligentnego sterowania budynkiem. Firma posiada w swojej ofercie przekaźniki czasowe, wyłączniki zmierzchowe, przekaźniki kontroli faz, zegary sterujące, liczniki energii, systemy automatyki budynkowej oraz przetworniki pomiarowe.
Dane techniczne
| Sposób montażu | Szyna DIN |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 24 V |
| Maksymalny prąd obciążenia | 16 A |
| Rodzaj napięcia | AC/DC |
| Konfiguracja styków | 1 x NO |
| Separacja styku | Nie |
| Opóźnienie działania | Mniej niż 1 s |
| Opóźnienie wyłączenia - regulowane | 0,5 ÷ 10 min |
| Przeciwblokada | Nie |
| Sygnalizacja wyłączenia | Nie |
| Współpraca z przyciskami podświetlanymi | Nie |
| Przyłącze | Zaciski śrubowe 4 mm² |
| Moment dokręcający | 0,5 Nm |
| Pobór mocy | 1,2 W |
| Temperatura pracy [°C] | Od -25 do +50 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Wymiary | 2 moduły (35 mm) |
| Symbol automatu | AS-B24 |
| Waga [kg] | 0,083 |



