Czujnik kolejności faz 230/400V AC CKM-01 EXT10000019
Kod produktu: CKM-01/Z
Kod kreskowy: 5903669021933
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Czujnik kolejności faz 230/400V AC (CKM-01)
Czujnik kolejności faz firmy Zamel. Jest on przeznaczony do zabezpieczenia urządzeń, które zasilane są z sieci trójfazowej (np. silniki elektryczne) przed uszkodzeniem w przypadku zaniku napięcia fazowego, złą kolejnością fazy czy asymetrią napięć. Czujnik nie zabezpiecza jednak przed symetrycznym spadkiem napięcia. Urządzenie zostało wyposażone w potencjometr, który umożliwia ustawienie wartości progowej napięcia. Czujnik jest odporny na krótkotrwałe wahania napięcia dzięki opóźnieniu wyłączenia oraz histerezie.
Firma Zamel jest polską firmą, która działa w branży elektrotechnicznej od wielu lat. Oferuje najwyższej jakości produkty. Na rynku wyróżnia się jakością, ceną oraz nowoczesnym wzornictwem. Katalog firmy Zamel obejmuje produkty zaawansowane technologicznie takie jak systemy sterowania bezprzewodowego czy inteligentny dom, jak również proste elementy instalacji elektrotechnicznych, takie jak dzwonki i gongi, kable czy oprawy oświetleniowe.
Dane techniczne
| Sposób montażu | Szyna DIN |
|---|---|
| Zakres pomiarowy napięcia | 170/200 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Napięcie znamionowe | 230/400 V |
| Maks. dozwolona zwłoka czasowa przy podaniu zasilania | 10 s |
| Min. regulowana zwłoka czasowa przy podaniu zasilania | 5 s |
| Maks. dozwolona zwłoka czasowa przy zaniku zasilania | 5 s |
| Min. regulowana zwłoka czasowa przy zaniku zasilania | 1 s |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Liczba styków przełącznych | 1 |
| Szerokość | 35 mm |
| Wysokość | 90 mm |
| Głębokość | 66 mm |
| Waga [kg] | 0,077 |



