IS 2160 B-Czujnik ruchu i zmierzchu Lange Łukaszuk 606015
Kod produktu: ST606015/LAN
Kod kreskowy: 4007841606015
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
IS 2160 B-Czujnik ruchu i zmierzchu *606015*
Czujnik ruchu i zmierzchu IS 2160 B w kolorze białym firmy Steinel jest bardzo skuteczny i korzystny. Przeznaczony jest do automatycznego sterowania załączania oświetlenia po wykryciu ruchu w okolicy jest umieszczenia. Optymalne rozwiązanie w przypadku mniejszych posesji i wejść. Najlepiej nada się do mniejszych działek, wjazdów do garaży oraz obszarów przy wejściu. Czujnik pozwala na indywidualne dopasowanie czasu świecenia oraz progru czułości zmierzchowej. Zaletą czujnika jest możliwość zmiany nachylenia głowicy, dzięki której można ustawić obszar wykrywania według własnych potrzeb.
Firma Steinel jest niemiecką firmą, która głównie zajmuje się produkcją automatycznego oświetlenia. Oprócz tego produkuje także pistolety do klejenia oraz opalarki. Produkty tej firmy są znane na całym świecie.
Dane techniczne
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Sposób montażu | Montaż natynkowy |
| Napięcie zasilania | 230-240 V |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Moc maksymalna | 600 W |
| Regulacja natężenia światła | 2-2000 lx |
| Kąt wykrywania | 160° |
| Zasięg czujnika | 12 m |
| Minimalny czas działania | 8 s |
| Maksymalny czas działania | 35 min |
| Stopień ochrony (IP) | IP54 |
| Klasa ochronności | II |
| Rodzaj czujnika | PIR |
| Kolor | Biały |
| Wysokość montażu | 1,8-3 m |
| Zalecana wysokość montażu | 2 m |
| Waga [kg] | 0,3 |
Cechy produktu
Oświetlenie
- Kolor Biały
- Sposób montażu Montaż natynkowy
- Moc [W] 600 W
- Materiał Tworzywo sztuczne
- Napięcie zasilania [V] 230-240 V
- Stopień ochrony (IP) IP54
Czujniki ruchu
- Zasięg czujnika 12 m
- Typ czujnika PIR
Bezpieczeństwo produktu
Producent
"LŁ" Spółka z o.o. spółka komandytowa
ul. Wrocławska 43
55-095 Byków, Polska



