Kabel telekomunikacyjny BiTprotect 8x0,5mm 8x0,5
Kod produktu: LA0053/BIT
Kod kreskowy: 5902956325815
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 19,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Kabel domofonowy BiTprotect 8x0,5mm 8x0,5 (LA0053)
Kabel telekomunikacyjny do domofonu i systemów alarmowych (wcześniej YTDY) w kolorze białym firmy Bitner - 8 żył 0,5mm. Kabel jest przeznaczony do połączeń wewnętrznych niskonapięciowych, w instalacjach domofonów oraz urządzeń alarmowych. Przewód sklasyfikowany zgodnie z normą PN-EN 50575 (CPR).
Dane techniczne
| Materiał żyły | Żył miedziane |
|---|---|
| Izolacja | PVC |
| Powłoka | PVC |
| Ilość żył | 8 |
| Średnica żyły | 0,5 mm |
| Kolor powłoki | Biały |
| Min. Promień gięcia połączenia na stałe | 10xØ |
| Przybliżona waga kabla | 25,2 kg/km |
| Orientacyjna średnica | 4,1 mm |
Bezpieczeństwo produktu
Producent
Zakłady Kablowe BITNER Sp. z o.o.
ul. Józefa Friedleina 3
30-009 Kraków, Polska



