Kabel YnTKSYekw 4x2x0,8
Kod produktu: TN0104/BIT
Kod kreskowy: 5902956139863
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Kabel telekomunikacyjny przeciwpożarowy YnTKSYekw 4x2x0,8
Przeciwpożarowy kabel telekomunikacyjny YnTKSYekw 4x2x0,8 firmy Bitner. Kabel sygnalizacji pożaru do układania na stałe. Jest to specjalny kabel do łączenia telefonicznych urządzeń stacyjnych i teletransmisyjnych oraz transmisji danych za pomocą sygnałów analogowych i cyfrowych w przeciwpożarowych instalacjach sterowania i sygnalizacji. Kable są stosowane przede wszystkim jako tory transmisji i zasilania urządzeń liniowych (czujniki, moduły liniowe) w dozorowych liniach systemów sygnalizacji pożarowej, autonomicznych systemach sterowania gaszeniem i oddymiania pożarowego. Kable są stosowane w instalacjach wykorzystywanych w chwili „0” powstania pożaru (moment wykrycia pożaru przez centralę wykrywczą). Kable są przeznaczone do transmisji sygnału lub stanu wyzwalającego urządzenia pomocnicze, które w przypadku wykrycia pożaru są uruchamiane przez centralę sygnalizacji pożarowej (np. odłączenie wentylacji bytowej, sprowadzenie dźwigów osobowych, wyłączenie zasilania obiektu). Kable ekranowane elektrostatycznie zabezpieczają tor transmisyjny przed wpływem zewnętrznych pół elektrycznych. Kable posiadają Aprobatę Techniczną, Certyfikat, Świadectwo Dopuszczenia wydane przez CNBOP-PIB. Dokumenty te umożliwiają stosowanie kabli w instalacjach bezpieczeństwa pożarowego. Kable sklasyfikowane zgodnie z normą PN-EN 50575 (CPR).
Dane techniczne
| Żyły | Miedziane jednodrutowe |
|---|---|
| Izolacja | Specjalny PVC |
| Powłoka | Specjalny PVC, uniepalniony i nierozprzestrzeniający płomienia |
| Kolor powłoki | Czerwony |
| Ekran | Folia metalizowana z żyłą uziemiającą ocynowaną |
| Konstrukcja ośrodka | Kabel parowany/trójki/czwórki |
| Rodzaj kabla | Kabel do transmisji danych |
| Próba napięciowa | Napięcie pracy |
| Napięcie skuteczne | 1500 V |
| Napięcie stałe | 2250 V |
| Przybliżona średnica kabla | 7,1 mm |
| Przybliżona waga kabla | 75 kg/km |
Bezpieczeństwo produktu
Producent
Zakłady Kablowe BITNER Sp. z o.o.
ul. Józefa Friedleina 3
30-009 Kraków, Polska



