Ogranicznik mocy do współpracy z przekształtnikami prądu, montaż na szynie DIN - OM-632
Kod produktu: OM-632/F
Kod kreskowy: 5908312591719
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Ogranicznik poboru mocy OM-632
Ogranicznik poboru mocy służy do automatycznego odłączenia zasilania obwodu instalacji elektrycznej w przypadku przekroczenia ustalonej wartości mocy pobieranej przez odbiorniki w tym obwodzie. Ogranicznik przystosowany do zabezpieczania obwodów z tzw. przekształtnikami prądu, np. świetlówki kompaktowe, transformatory elektroniczne, lampy LED.
Działanie ogranicznika poboru mocy OM-632:
Ogranicznik mocy pozwala na zasilanie obwodu gdy łączna moc odbiorników w kontrolowanym obwodzie jest niższa od ustalonej na skali ogranicznika. Przekroczenie ustalonego progu poboru mocy w obwodzie kontrolowanym powoduje odłączenie zasilania tego obwodu. Zasilanie zostanie wznowione automatycznie po ustawionym czasie. Jeżeli wartość pobieranej mocy nadal będzie większa od ustawionej nastąpi ponowne odłączenie zasilania obwodu. Ogranicznik posiada układ opóźniający jego zadziałanie (1÷2 s), co zapobiega wyłączeniu zasilania w przypadku chwilowych przekroczeń ustalonej mocy.
Firma F&F jest jednym z największych polskich producentów wysokiej jakości urządzeń elektronicznych z dziedziny techniki przekaźnikowej, dedykowanych do aplikacji domowych i przemysłowych oraz nowoczesnego systemu inteligentnego sterowania budynkiem. Firma posiada w swojej ofercie przekaźniki czasowe, wyłączniki zmierzchowe, przekaźniki kontroli faz, zegary sterujące, liczniki energii, systemy automatyki budynkowej oraz przetworniki pomiarowe.
Dane techniczne
| Sposób montażu | Szyna DIN |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 230 V |
| Maksymalny prąd obciążenia AC-1 | 16 A |
| Maksymalny prąd obciążenia AC-3 | 4 A |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Konfiguracja styków | 1 x NO |
| Separacja styku | Nie |
| Opóźnienie zadziałania | 1÷2 s |
| Ograniczenie mocy | 200÷2000 VA |
| Histereza powrotu zasilania | 2% |
| Przyłącze | Zaciski śrubowe 4 mm² |
| Moment dokręcający | 0,5 Nm |
| Pobór mocy | 0,8 W |
| Temperatura pracy [°C] | Od -25 do +50 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Wymiary | 2 moduły (35 mm) |
| Symbol ogranicznika | OM-632 |
| Waga [kg] | 0,109 |



