P32 niebieski Puszka do pustych ścian 32 mm, kinkietowa
Kod produktu: 32020203/SIM
Kod kreskowy: 5907813229213
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Puszka do pustych ścian kinkietowa P32 (32020203)
Kinkietowa puszka instalacyjna do pustych ścian 32mm w kolorze niebieskim firmy Simet. Puszka kinkietowa to najmniejsza puszka z oferty puszek elektroinstalacyjnych Simet. Jest ona przystosowana do montażu w ścianach regipsowych dla wyprowadzenia i rozgałęzień przewodów do podłączenia oświetlenia lub wyprowadzenia ich na zewnątrz. Znajduje również zastosowanie w osadzaniu czujników ruchu, dymu czy kamer. Puszka jest osadzana w otworze montażowym o średnicy 35 mm. Pokrywa puszki jest mocowana wciskowo z osłabieniem do wyprowadzenia przewodów. Puszka została także wyposażona w zaczepy do osadzania w regipsach, boazeriach oraz innych ścianach.
Firma Simet zajmuje się produkcją osprzętu elektrotechnicznego. Jest to wiodący w Polsce producent osprzętu elektrotechnicznego dla instalacji niskiego i średniego napięcia. Simet zajmuje się w szczególności produkcją złączek szynowych, listw zaciskowych gwintowych, złączek porcelanowych, gwintowych i samozaciskowych oraz puszek elektroinstalacyjnych. Produkty tej firmy zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów.
Dane techniczne
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Sposób montażu | Do ścian pustych |
| Liczba wpustów | 1 |
| Do przewodów o średnicy | 20 mm |
| Do rur o średnicy | 20 mm |
| Sposób mocowania pokrywy | Zatrzask |
| Kolor | Niebieski |
| Temperatura użytkowa | 960°C |
| Głębokość | 44 mm |
| Średnica | 38 mm |
| Waga [kg] | 0,015 |
Bezpieczeństwo produktu
Producent
Przedsiębiorstwo SIMET Spółka Akcyjna
Al. Jana Pawła II 33
58-506 Jelenia Góra, Polska



