P4x60K niebieski Puszka do pustych ścian, 4x60mm, płytka, MULTIBOX
Kod produktu: 32326203/SIM
Kod kreskowy: 5907813231407
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Puszka do pustych ścian czteropolowa płytka P4x60K (32326203)
Płytka czteropolowa puszka instalacyjna do pustych ścian 4x60mm w kolorze niebieskim firmy Simet. Przeznaczona jest do instalacji w ścianach pustych gipsowo-kartonowych. Puszka instalacyjna wysokiej jakości, dzięki czemu jest wytrzymała i trwała.
Firma Simet zajmuje się produkcją osprzętu elektrotechnicznego. Jest to wiodący w Polsce producent osprzętu elektrotechnicznego dla instalacji niskiego i średniego napięcia. Simet zajmuje się w szczególności produkcją złączek szynowych, listw zaciskowych gwintowych, złączek porcelanowych, gwintowych i samozaciskowych oraz puszek elektroinstalacyjnych. Produkty tej firmy zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów.
Dane techniczne
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Sposób montażu | Do ścian pustych |
| Liczba wpustów | 8 |
| Kolor | Niebieski |
| Temperatura użytkowa | 960°C |
| Szerokość | 68 mm |
| Długość | 281 mm |
| Głębokość | 45 mm |
| Waga [kg] | 0,125 |
Bezpieczeństwo produktu
Producent
Przedsiębiorstwo SIMET Spółka Akcyjna
Al. Jana Pawła II 33
58-506 Jelenia Góra, Polska



