Plafoniera Led VARSO LED 18W-NW-L biała 4000K 1700Lm kwadratowa 28x28cm cert.PZH
Kod produktu: 26443/KAN
Kod kreskowy: 5905339264435
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Plafoniera LED VARSO LED 18W-NW-L (26443)
Kwadratowa oprawa oświetleniowa VARSO LED o mocy 18W firmy Kanlux. Plafoniera hermetyczna ze zintegrowanym źródłem światła LED. Oprawa posiada mleczny klosz, który równomiernie rozprasza światło i nie powoduje efektu olśnienia. Doskonale sprawdzi się przy oświetleniu klatek schodowych, piwnic, schowków czy podjazdów w domach.
Firma Kanlux jest jednym z wiodących europejskich przedsiębiorstw sektora oświetleniowego. W ich ofercie znajdują się produkty najwyższej jakości związane z oświetleniem domu i nie tylko. Kanlux oferuje nowoczesne rozwiązania oświetleniowe w grupach produktów takich jak: oprawy domowe, źródła światła, oprawy zewnętrzne, aparatura modułowa oraz osprzęt elektroinstalacyjny.
Dane techniczne
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
|---|---|
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce montażu | Do nadbudowania na suficie |
| Napięcie znamionowe | 220-240 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Moc maksymalna | 18 W |
| Zintegrowane źródło światła LED | Tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP54 |
| Klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym | II |
| Rodzaj diody | LED SMD |
| Strumień świetlny | 1700 lm |
| Barwa światła | Biała |
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Znamionowa trwałość lampy | 20000 h |
| Ilość cykli (włącz/wyłącz) | 20000 |
| Kąt świecenia | 120° |
| Współpracuje ze ściemniaczem | Nie |
| Miejsce zastosowania | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Minimalna odległość od oświetlanego obiektu | 0,5 m |
| Kolor | Biały |
| Szerokość | 278 mm |
| Wysokość | 49 mm |
| Długość | 278 mm |
| Waga [kg] | 1,066 |



