Plafoniera z wymiennym źródłem światła FOGLER DL-240O
Kod produktu: 18120/KAN
Kod kreskowy: 5905339181206
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 19,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 19,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Plafoniera z wymiennym źródłem światła FOGLER DL-240O (18120)
Oprawa oświetleniowa z czujnikiem ruchu firmy Kanlux. Plafoniera FOGLER DL z wymiennym źródłem światła idealnie sprawdzi się na klatce schodowej, w piwnicy, na strychu czy innych tego typu pomieszczeniach. Oprawa dodatkowo posiada wbudowany czujnik ruchu, dzięki któremu oprawa włączy się kiedy światło będzie potrzebne.
Oprawa nie zawiera źródła światła.
Firma Kanlux jest jednym z wiodących europejskich przedsiębiorstw sektora oświetleniowego. W ich ofercie znajdują się produkty najwyższej jakości związane z oświetleniem domu i nie tylko. Kanlux oferuje nowoczesne rozwiązania oświetleniowe w grupach produktów takich jak: oprawy domowe, źródła światła, oprawy zewnętrzne, aparatura modułowa oraz osprzęt elektroinstalacyjny.
Dane techniczne
| Materiał obudowy | Stal |
|---|---|
| Materiał klosza | Szkło |
| Miejsce montażu | Do nadbudowania na ścianie, do nadbudowania na suficie |
| Napięcie znamionowe | 220-240 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Moc maksymalna | 2x40 W |
| Rodzaj trzonka | E27 |
| Źródło światła | GLS/CFL/LED |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym | I |
| Rodzaj czujnika | PIR |
| Zasięg czujnika | 8 m |
| Minimalny czas działania | 12 s |
| Maksymalny czas działania | 5 min |
| Czułość progowa jasności | 3-2000 lx |
| Miejsce zastosowania | Wewnątrz |
| Minimalna odległość od oświetlanego obiektu | 0,5 m |
| Wykrywanie ruchu | Tak |
| Kolor | Biały |
| Wysokość | 95 mm |
| Średnica | 300 mm |
| Waga [kg] | 1,334 |



