Plafoniera z wymiennym źródłem światła JURBA DL-218O
Kod produktu: 8980/KAN
Kod kreskowy: 5905339089809
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Plafoniera z wymiennym źródłem światła JURBA DL-218O (8980)
Okrągła plafoniera hermetyczna firmy Kanlux. Plafoniera JURBA cechuje się doskonałą jakością wykonania. Oprawa nadaje się do zamontowania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Można ją zamontować na ścianie jak i na suficie. Oprawa posiada podwyższony stopień ochrony na pył i wodę.
Oprawa nie zawiera źródła światła.
Firma Kanlux jest jednym z wiodących europejskich przedsiębiorstw sektora oświetleniowego. W ich ofercie znajdują się produkty najwyższej jakości związane z oświetleniem domu i nie tylko. Kanlux oferuje nowoczesne rozwiązania oświetleniowe w grupach produktów takich jak: oprawy domowe, źródła światła, oprawy zewnętrzne, aparatura modułowa oraz osprzęt elektroinstalacyjny.
Dane techniczne
| Materiał obudowy | Stal |
|---|---|
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne |
| Miejsce montażu | Do nadbudowania na ścianie, do nadbudowania na suficie |
| Napięcie znamionowe | 220-240 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Częstotliwość | 50 Hz |
| Moc maksymalna | 2x18 W |
| Rodzaj trzonka | E27 |
| Źródło światła | CFL/LED |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym | II |
| Odporność udarowa (IK) | IK10 |
| Miejsce zastosowania | Wewnątrz i na zewnątrz |
| Minimalna odległość od oświetlanego obiektu | 0,5 m |
| Kolor | Nikiel satynowy |
| Wysokość | 75 mm |
| Średnica | 285 mm |
| Waga [kg] | 1,438 |



