Plafoniera z wymiennym źródłem światła TUNA S1101-W
Kod produktu: 4260/KAN
Kod kreskowy: 5905339042606
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Plafoniera z wymiennym źródłem światła TUNA S1101-W
Plafoniera Kanlux TUNA to rozwiązanie dla klatek schodowych, piwnic, strychów i innych tego typu pomieszczeń. Odpowiedni stopień ochrony przed zapyleniem i wilgocią umożliwia stosowanie oprawy zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.
Dane techniczne
| Napięcie znamionowe | 220-240 AC V |
|---|---|
| Częstotliwość znamionowa | 50 Hz |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne |
| Materiał klosza | Szkło |
| Wysokość | 100 mm |
| Średnica | 225 mm |
| Kolor | Biały |
| Moc maksymalna | Max 25 W |
| Źródło światła | GLS/CFL/LED |
| Trzonek | E27 |
| Klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym | II |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Miejsce montażu | Do nadbudowania na ścianie,do nadbudowania na suficie |
| Źródło światła w komplecie | Nie |
| Waga | 1150 g |



