Przedłużacz jednogniazdowy ECO 2p 10A 2500W z przewodem OMY 2x1mm2 10m pomarańczowy PO-ST/10M/2X1/OMY ECO POMARAŃCZOWY
Kod produktu: W-98937/PLR
Kod kreskowy: 5902273410744
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Przedłużacz ogrodowy 10 metrów - pomarańczowy
Przedłużacz o długości 10 m w kolorze pomarańczowym firmy Plastrol. Jednogniazdkowy, pomarańczowy przedłużacz ECO do użytku zarówno wewnętrznego jak i zewnętrznego. Maksymalna moc podłączonych urządzeń wynosi 2500 W.
Firma Plastrol jest producentem akcesoriów, osprzętu elektrycznego i elektroinstalacyjnego. Plastrol posiada kilkudziesięcioletnie doświadczenie w branży elektroinstalacji, co gwarantuje sumienność i właściwe zrozumienie potrzeb rynku. Firma oferuje szeroki wybór osprzętu wysokiej jakości, w której w skład wchodzą: wtyczki i gniazda, wyłączniki nożne i suwkowe, dzwonki domowe, puszki instalacyjne, płytki odgałęźne, system rur i koryt elektroinstalacyjnych.
Dane techniczne
| Napięcie znamionowe | 230 V |
|---|---|
| Typ gniazda | French Type |
| Moc | 2 500 W |
| Natężenie | 10 A |
| Ilość gniazd | 1 |
| Żyła | H05VV-F |
| Typ izolacji | Polwinit |
| Przekrój przewodu | 2x1 mm² |
| Długość przewodu | 10 m |
| Parametry | 2p |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Uziemienie | Tak |
| Do użytku | Zewnętrznego i wewnętrznego |
| Waga [kg] | 0,55 |



