Przekaźnik elektromagnetyczny PK-2P 24 V - PK-2P-24V
Kod produktu: PK-2P-24V/F
Kod kreskowy: 5908312595663
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Przekaźnik elektromagnetyczny PK-2P 24 V
Przekaźniki elektromagnetyczne w obudowie jednomodułowej do bezpośredniego montażu na szynie 35mm.
Działanie przekaźnika elektromagnetycznego PK-2P 24 V:
Podanie napięcia zasilania na cewkę przekaźnika spowoduje przełączenie styku. Stan załączenia przekaźnika jest sygnalizowany świeceniem zielonej diody LED. Po zaniku napięcia zasilania styk powraca do pierwotnej pozycji.
Firma F&F jest jednym z największych polskich producentów wysokiej jakości urządzeń elektronicznych z dziedziny techniki przekaźnikowej, dedykowanych do aplikacji domowych i przemysłowych oraz nowoczesnego systemu inteligentnego sterowania budynkiem. Firma posiada w swojej ofercie przekaźniki czasowe, wyłączniki zmierzchowe, przekaźniki kontroli faz, zegary sterujące, liczniki energii, systemy automatyki budynkowej oraz przetworniki pomiarowe.
Dane techniczne
| Sposób montażu | Szyna DIN |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 24 V |
| Tolerancja napięcia zasilania | -15 ÷ 10 % |
| Maksymalny prąd obciążenia | 2 x 8 A |
| Rodzaj napięcia | AC/DC |
| Konfiguracja styków | 2 x NO/NC |
| Separacja styku | Tak |
| Maksymalny pobór prądu | 25 mA |
| Trwałość łączeniowa mechaniczna | min. 5 x 10⁶ cykli |
| Przyłącze | Zaciski śrubowe 2,5 mm² |
| Moment dokręcający | 0,4 Nm |
| Temperatura pracy [°C] | Od -25 do +50 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Wymiary | 1 moduł (18 mm) |
| Symbol przekaźnika | PK-2P-24V |
| Waga [kg] | 0,057 |



