PS-460/1,5 BIAŁY Przedłużacz stały z czterokrotnym gniazdem wtyczkowym 4x2p, 10A T-10555
Kod produktu: T-10555/PLR
Kod kreskowy: 5907570000193
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
PS-460/1,5 - przedłużacz stały z czterokrotnym gniazdem wtyczkowym
Przedłużacz firmy Plastrol z 4 gniazdami w kolorze białym, bez uziemienia. Długość przedłużacza wynosi 1,5 m.
Firma Plastrol jest producentem akcesoriów, osprzętu elektrycznego i elektroinstalacyjnego. Plastrol posiada kilkudziesięcioletnie doświadczenie w branży elektroinstalacji, co gwarantuje sumienność i właściwe zrozumienie potrzeb rynku. Firma oferuje szeroki wybór osprzętu wysokiej jakości, w której w skład wchodzą: wtyczki i gniazda, wyłączniki nożne i suwkowe, dzwonki domowe, puszki instalacyjne, płytki odgałęźne, system rur i koryt elektroinstalacyjnych.
Dane techniczne
| Napięcie znamionowe | 230 V |
|---|---|
| Prąd znamionowy | 10 A |
| Typ gniazda | French type |
| Ilość gniazd | 4 |
| Przekrój przewodu [mm²] | 3 |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Parametry | 4x2p |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Do użytku | Wewnętrznego |
| Uziemienie | Nie |
| Przesłony torów prądowych | Tak |
| Kolor | Biały |
| Wymiary bez opakowania [mm] | 188 x 37 x 54 |
| Symbol przedłużacza | T-10555 |



