Śruba SAM8x25E - 898525
Kod produktu: SAM8X25E/B
Kod kreskowy: 5900993226416
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
SAM8X25E - śruba
Śruba mocująca klemy aluminiowe.
Śruba imbusowa SAM8X25E jest wykorzystywana przy montażu konstrukcji fotowoltaicznych i służy do łączenia ze sobą poszczególnych elementów.
Dane techniczne
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Typ łba śruby | Imbus |
| Średnica śruby/wkręta | 8 mm |
| Długość śruby/wkręta | 25 mm |
| Wymiar M | 8 mm |
| Długość L | 25mm |
| Symbol śruby | SAM8X25E |
| Waga [kg] | 0,015 |



