Sterownik kaskadowy - schodowy 9-30V DC - AS-225
Kod produktu: AS-225/F
Kod kreskowy: 5902431670171
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Sterownik oświetlenia schodowego AS-225
Automat AS-225 jest sterownikiem dedykowanym do budowy systemu wielopunktowego sterowania oświetlenia schodowego.
Sterownik schodowy i kaskadowy AS-225 jest modułem dedykowanym do budowy systemu wielopunktowego sterowania oświetlenia schodowego. Każdy przekaźnik zarządza jednym punktem oświetlenia, a po połączeniu w grupę i podłączeniu aktywatorów (przycisk dzwonkowy, czujnik ruchu, czujnik nacisku, bariera optyczna) można uzyskać efekt światła przemieszczającego się wzdłuż schodów.
Firma F&F jest jednym z największych polskich producentów wysokiej jakości urządzeń elektronicznych z dziedziny techniki przekaźnikowej, dedykowanych do aplikacji domowych i przemysłowych oraz nowoczesnego systemu inteligentnego sterowania budynkiem. Firma posiada w swojej ofercie przekaźniki czasowe, wyłączniki zmierzchowe, przekaźniki kontroli faz, zegary sterujące, liczniki energii, systemy automatyki budynkowej oraz przetworniki pomiarowe.
Dane techniczne
| Sposób montażu | Puszka podtynkowa Fi 60 |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 9-30 V |
| Maksymalny prąd obciążenia | 10 A |
| Rodzaj napięcia | DC |
| Opóźnienie wyłączenia Ton - regulowane | 3 ÷ 30 s |
| Opóźnienie załączenia - regulowane TΔ | 0 ÷ 100% Ton |
| Opóźnienie zadziałania | Mniej niż 1 s |
| Współpraca z przyciskami podświetlanymi | Nie |
| Przyłącze | Zaciski śrubowe 2,5 mm² |
| Moment dokręcający | 0,4 Nm |
| Pobór mocy podczas czuwania | 0,3 W |
| Pobór mocy podczas pracy | 0,5 W |
| Temperatura pracy [°C] | Od -15 do +50 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Wymiary | Ø54 (48 × 43 mm), wysokość - 20 mm |
| Symbol sterownika | AS-225 |
| Waga [kg] | 0,045 |



