Stycznik modułowy IDEAL TS 1P KMC-20-20
Kod produktu: 23240/KAN
Kod kreskowy: 5905339232403
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Stycznik modułowy, sterowanie 230V AC KMC - KMC-20-20
Stycznik KMC-20-20 stosowany jest do automatycznego włączania odbiorników energii elektrycznej. Styczniki modułowe służą do załączania lub wyłączania prądu. Cechują się odpornością na wysoką częstość łączeń, niskim zużyciem mocy, niewielkim rozmiarem, trwałością konstrukcji oraz możliwością szerokiego zastosowania. Styczniki modułowe znajdują zastosowanie m.in. przy obwodach silnikowych, przy załączniu grzałek, lamp oraz przy urządzeniach modułowych.
Firma Kanlux jest jednym z wiodących europejskich przedsiębiorstw sektora oświetleniowego. W ich ofercie znajdują się produkty najwyższej jakości związane z oświetleniem domu i nie tylko. Kanlux oferuje nowoczesne rozwiązania oświetleniowe w grupach produktów takich jak: oprawy domowe, źródła światła, oprawy zewnętrzne, aparatura modułowa oraz osprzęt elektroinstalacyjny.
Dane techniczne
| Kategoria użytkowania | AC-7A, AC-7B |
|---|---|
| Sposób montażu | Szyna DIN |
| Miejsce zastosowania | Wewnątrz |
| Rodzaj przyłącza | Kostka przyłączeniowa |
| Ilość styków zwiernych | 2 |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Prąd znamionowy AC-7A/AC-1 | 20 A |
| Prąd znamionowy AC-7B/AC-1 | 7 A |
| Moc znamionowa AC-7A/230 | 4 kW |
| Moc znamionowa AC-7B/230 | 1,2 kW |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Liczba modułów | 1 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Kolor | Biały |
| Symbol stycznika | 23240 |
| Waga [kg] | 0,13 |



