Stycznik modułowy IDEAL TS 2P KMC-20-40
Kod produktu: 23241/KAN
Kod kreskowy: 5905339232410
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Stycznik modułowy, sterowanie 230V AC KMC - KMC-20-40
Stycznik modułowy KMC-20-40 służy do automatycznego włączania odbiorników energii elektrycznej.
Firma Kanlux jest jednym z wiodących europejskich przedsiębiorstw sektora oświetleniowego. W ich ofercie znajdują się produkty najwyższej jakości związane z oświetleniem domu i nie tylko. Kanlux oferuje nowoczesne rozwiązania oświetleniowe w grupach produktów takich jak: oprawy domowe, źródła światła, oprawy zewnętrzne, aparatura modułowa oraz osprzęt elektroinstalacyjny.
Dane techniczne
| Sposób montażu | Szyna DIN |
|---|---|
| Kategoria użytkowania | AC-7A, AC-7B |
| Miejsce zastosowania | Wewnątrz |
| Rodzaj przyłącza | Kostka przyłączeniowa |
| Ilość styków zwiernych | 4 |
| Napięcie znamionowe | 230 V |
| Rodzaj napięcia | AC |
| Prąd znamionowy AC-7A/AC-1 | 20 A |
| Prąd znamionowy AC-7B/AC-1 | 7 A |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Liczba modułów | 2 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Kolor | Biały |
| Symbol stycznika | 23241 |
| Waga [kg] | 0,23 |



