Sufitowa oprawa punktowa RADAN CT-DTO50
Kod produktu: 7360/KAN
Kod kreskowy: 5905339073600
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
RADAN CT-DT050 - oprawa sufitowa punktowa
Domowa sufitowa oprawa przeznaczona do montowania wewnątrz. Kanlux RADAN to proste oczka, które potrafią rozjaśnić każde pomieszczenie. Źródło światła oraz wersję oprawy (z regulacją lub bez) można wybrać sobie samemu.
Oprawa nie zawiera źródła światła.
Firma Kanlux jest jednym z wiodących europejskich przedsiębiorstw sektora oświetleniowego. W ich ofercie znajdują się produkty najwyższej jakości związane z oświetleniem domu i nie tylko. Kanlux oferuje nowoczesne rozwiązania oświetleniowe w grupach produktów takich jak: oprawy domowe, źródła światła, oprawy zewnętrzne, aparatura modułowa oraz osprzęt elektroinstalacyjny.
Dane techniczne
| Materiał obudowy | Aluminium |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 12 V |
| Rodzaj napięcia | AC/DC |
| Moc maksymalna | 50 W |
| Rodzaj trzonka | Gx5,3 |
| Źródło światła | MR16 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Regulacja kątowa oprawy oświetleniowej | 30° |
| Klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym | III |
| Miejsce zastosowania | Wewnątrz |
| Miejsce montażu | Do wbudowania w sufit |
| Kolor | Aluminium |
| Wysokość | 24 mm |
| Średnica | 82 mm |
| Otwór montażowy | Ø70-75 mm |
| Długość przewodu | 0,12 m |
| Symbol oprawy | 7360 |
| Waga [kg] | 0,1 |



