Świąteczny budzik LED - dekoracja świąteczna DCLW24
Kod produktu: DCLW24
Kod kreskowy:
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Świąteczny budzik LED - dekoracja świąteczna
Budzik świąteczny bałwan Christmas Alarm Clock z wbudowanym silnikiem firmy Emos. Budzik LED, który dba o automatyczne opadanie brokatu w bałwanie zdecydowanie nie powinien umknąć Waszej uwadze. Dzięki zasilaniu bateriami AA możesz umieścić go w dowolnym miejscu swojego wnętrza, a będzie się świetnie prezentował zwłaszcza na parapecie okiennym, komodzie, stoliku do pracy lub telewizora. Z pewnością przekona Cię funkcja timera, po jej aktywacji ozdoba będzie wielokrotnie podświetlać się przez 6 godzin, a następnie wyłączy się na 18 godzin.
Firma Emos w swojej ofercie posiada domowe produkty elektryczne codziennego użytku. Główne produkty, które oferuje firma to źródła światła, oprawy do użytku domowego i przemysłowego, przedłużacze, latarki, anteny, multimetry, testery oraz dzwonki.
Dane techniczne
| Materiał | Tworzywo |
|---|---|
| Źródło światła | LED |
| Barwa światła | Ciepła biel |
| Moc | 0,3 W |
| Napięcia wyjściowe | 4,5 V DC |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Typ zasilania | baterie 3x AA |
| Ilość LED | 2 |
| Baterie wchodzą w skład kompletu | Nie |
| Timer | Tak |
| Żywotność | 10 000 godzin |
| Wymiary | 14x8x19 cm |



