Uchwyt dachowy regulowany DUR40E - 898140
Kod produktu: DUR40E/B
Kod kreskowy: 5900993225754
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
DUR40E - regulowany uchwyt dachowy
Uchwyt regulowany do dachu pokrytego dachówką ceramiczną jest elementem konstrukcji do montażu paneli fotowoltaicznych. Uchwyt można zastosować do krokwi o różnych rozmiarach i z dowolną dachówką ceramiczną. Posiada duży zakres regulacji w dwóch płaszczyznach oraz ma w swojej podstawie aż 9 otworów, które umożliwią swobodny montaż uchwytu do krokwi.
Dane techniczne
| Materiał | Stal nierdzewna |
|---|---|
| Rodzaj mocowania przewodu | Uchwyt skręcany/śrubowy |
| Sposób montażu | Przykręcanie |
| Długość wspornika | 119 mm |
| Wysokość | 140 mm |
| Szerokość | 40 mm |
| Długość | 190 mm |
| Symbol uchwytu | DUR40E |
| Waga [kg] | 1,05 |



