Wieniec świąteczny 20 LED, średnica 38 cm, ciepła biel + timer
Kod produktu: DCTW18
Kod kreskowy: 8592920111284
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Świąteczny wieniec LED o średnicy 38cm z timerem
Świąteczny wieniec LED o średnicy 38 cm firmy Emos wprowadzi do Twojego domu prawdziwą magię świąt! Świąteczna dekoracja, która emituje przytulne, ciepłe białe światło.
Dane techniczne
| Barwa światła | Ciepła biel |
|---|---|
| Zastosowanie | Wewnętrzne |
| Timer | Tak |
| Typ zasilania | Baterie 3x AA (brak w zestawie) |
| Źródło światła | LED |
| Ilość LED | 20 |
| Moc | 0,6 W |
| Napięcie wyjściowe | 4,5 V DC |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Żywotność | 10 000 godzin |
| Średnica | 38 cm |



