Żarówka LED standardowa IQ-LED A60 11W-CW E27 barwa chłodnobiała 6500K 1521Lm
Kod produktu: 36681/KAN
Kod kreskowy: 5905339366818
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Żarówka LED E27 A60 11W 6500K 1521 lm Kanlux IQ-LED (36681) to wydajne źródło światła przeznaczone do pomieszczeń wymagających intensywnego i wyraźnego oświetlenia. Klasyczny kształt A60 oraz standardowy trzonek E27 zapewniają szeroką kompatybilność z różnymi oprawami oświetleniowymi stosowanymi w domach, biurach i przestrzeniach użytkowych.
Przy mocy 11 W żarówka generuje strumień świetlny 1521 lumenów, oferując mocne i równomierne światło przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej efektywności energetycznej. Barwa światła 6500K (chłodnobiała) zapewnia bardzo dobrą widoczność i sprzyja koncentracji, dlatego doskonale sprawdza się w miejscach pracy, warsztatach oraz pomieszczeniach technicznych.
Seria Kanlux IQ-LED została zaprojektowana z myślą o trwałości oraz stabilnych parametrach świetlnych w codziennym użytkowaniu. Zastosowanie technologii LED pozwala na ograniczenie zużycia energii oraz wydłużenie czasu eksploatacji źródła światła.
Zastosowanie:
- oświetlenie biur, warsztatów i pomieszczeń technicznych
- miejsca wymagające jasnego i wyraźnego światła
- oprawy oświetleniowe z gwintem E27
- oświetlenie ogólne i funkcjonalne
Żarówka LED Kanlux IQ-LED E27 11W 6500K 1521 lm to mocne i energooszczędne rozwiązanie zapewniające intensywne, chłodne oświetlenie w codziennym użytkowaniu.
Dane techniczne
| Napięcie znamionowe | 220-240 AC V |
|---|---|
| Częstotliwość znamionowa | 50 Hz |
| Źródło światła | A60 |
| Rodzaj diody | LED SMD |
| Moc znamionowa | 11 W |
| Moc w trybie włączenia Pon | 11 W |
| Trzonek | E27 |
| Całkowity znamionowy strumień świetlny | 1521 lm |
| Użyteczny strumień świetlny źródła światła Φuse | 1521 lm |
| Skuteczność świetlna lampy | 138 lm/W |
| Temperatura barwowa | 6500 K |
| Współczynnik oddawania barw Ra | 90 |
| Klasa efektywności energetycznej | D |
| Barwa światła | Chłodnobiała |
| Ilość cykli wł/wył | ≥50000 |
| Znamionowa trwałość lampy | 25000 h |
| Zawartość rtęci | Nie |
| Kolor | Biały |
| Kształt | Standardowa |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne |
| Funkcja ściemniania | Nie |
| Szerokość | 60 mm |
| Wysokość | 120 mm |
| Średnica | 60 mm |




