Żarówka LED TOMI LED7W MR16-CW 7W barwa chłodnobiała 5300K 580Lm
Kod produktu: 22707/KAN
Kod kreskowy: 5905339227072
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Źródło światła LED TOMI LED - Kanlux TOMI LED to trwałe źródło LED typu MR16 o klasycznym wyglądzie. W źródłach Kanlux TOMI LED zastosowano hybrydową konstrukcję radiatora (warstwa termotworzywa + aluminiowy wkład), dzięki czemu wymiana ciepła z otoczeniem jest dużo efektywniejsza, a trwałość źródła wynosi 25.000h. Matowa szybka równomiernie rozprasza światło, którego kąt padania wynosi 120º.
Firma Kanlux jest jednym z wiodących europejskich przedsiębiorstw sektora oświetleniowego. W ich ofercie znajdują się produkty najwyższej jakości związane z oświetleniem domu i nie tylko. Kanlux oferuje nowoczesne rozwiązania oświetleniowe w grupach produktów takich jak: oprawy domowe, źródła światła, oprawy zewnętrzne, aparatura modułowa oraz osprzęt elektroinstalacyjny.
Dane techniczne
| Rodzaj trzonka | Gx5,3 |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 12 V |
| Rodzaj napięcia | AC/DC |
| Moc | 7 W |
| Odpowiednik mocy | 35 W |
| Prąd znamionowy | DC 580 mA / AC 850 mA |
| Częstotliwość | 50-60 Hz |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Barwa światła | Chłodnobiała |
| Temperatura barwowa | 5300 K |
| Strumień świetlny | 480 lm |
| Ilość cykli (włącz/wyłącz) | 15000 |
| Znamionowa trwałość lampy | 25000 h |
| Kąt świecenia | 120° |
| Współczynnik mocy PF | >0,9 |
| Współpracuje ze ściemniaczem | Nie |
| Materiał klosza | Tworzywo sztuczne |
| Kolor | Biały |
| Wysokość [mm] | 53 |
| Szerokość [mm] | 50 |
| Głębokość [mm] | 50 |
| Średnica [mm] | 50 |
| Symbol lampy | 22707 |
| Waga [kg] | 0,054 |




