Czujnik ruchu 3xPIR SENTO IP20 kąt detekcji H360/V120 zasięg max 10m natynkowy kolor biały
Kod produktu: 26820/KAN
Kod kreskowy: 5905339268204
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Czujnik ruchu PIR SENTO
Kanlux SENTO to czujnik elektroniczny służący do wykrywania ruchu. Jego wyjątkowość polega na zabudowaniu aż trzech detektorów podczerwieni w jednej czujce. Gwarantuje to niespotykaną czułość i pozwala wychwycić nawet minimalny ruch. Kanlux SENTO, ze względu na nietypowe cechy, określamy jako czujniki obecności.
Dane techniczne
| Napięcie znamionowe | 220-240 AC V |
|---|---|
| Częstotliwość znamionowa | 50 Hz |
| Kolor | Biały |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Miejsce montażu | Do nadbudowania na ścianie,do nadbudowania na suficie |
| Klasa ochronności przed porażeniem elektrycznym | II |
| Kąt działania czujnika | H360/V120° |
| Rodzaj czujnika | 3xPIR |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Szerokość | 102 mm |
| Długość | 102 mm |
| Wysokość | 60 mm |
| Waga | 142 g |



