Gałązka brzozy 2x - dekoracja świąteczna wysokość 60 cm, ciepła biel + timer
Kod produktu: DCTW26
Kod kreskowy: 8592920147412
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 19,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 19,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Dekoracja świąteczna - gałązka brzozy (2 szt.) 60cm z timerem
Gałązka brzozy LED 60 cm (w zestawie 2 sztuki) firmy Emos. Świąteczna dekoracja LED emitująca ciepłe białe światło, wyposażona w funkcję timera. Idealna jako ozdoba stołu, parapetu lub komody. Dekoracja wprowadzi do Twojego wnętrza ciepły i przytulny nastrój.
Dane techniczne
| Barwa światła | Ciepła biel |
|---|---|
| Zastosowanie | Zewnętrzne i wewnętrzne |
| Timer | Tak |
| Typ zasilania | Baterie 3x AA (brak w zestawie) |
| Źródło światła | LED |
| Ilość LED | 100 |
| Długość przewodu | 0,5 m |
| Kolor przewodów | Biały |
| Moc | 1,5 W |
| Napięcie wyjściowe | 4,5 V DC |
| Stopień ochrony (IP) | IP44 |
| Żywotność | 10 000 godzin |
| Wysokość | 60 cm |



