Gong trójtonowy 8-230V ecru GNU-913/N-ECR SUN10000177
Kod produktu: GNU-913/N-ECR/Z
Kod kreskowy: 5903669301134
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Gong trójtonowy 8-230V ecru (GNU-913/N-ECR)
Trójtonowy gong w kolorze ecru firmy Zamel. Gong elektroniczny, którego obudowa wykonana została z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Układ grający urządzenia jest zasilany 3 bateriami R6 1,5V. Dźwięk gongu posiada trzy tony Bim-Bam-Bom o poziomie głośności około 83 dB. Gong doskonale sprawdzi się w gospodarstwie domowym, mieszkaniu czy hotelu.
Firma Zamel jest polską firmą, która działa w branży elektrotechnicznej od wielu lat. Oferuje najwyższej jakości produkty. Na rynku wyróżnia się jakością, ceną oraz nowoczesnym wzornictwem. Katalog firmy Zamel obejmuje produkty zaawansowane technologicznie takie jak systemy sterowania bezprzewodowego czy inteligentny dom, jak również proste elementy instalacji elektrotechnicznych, takie jak dzwonki i gongi, kable czy oprawy oświetleniowe.
Dane techniczne
| Napięcie znamionowe | 5 V |
|---|---|
| Rodzaj napięcia | DC |
| Napięcie zasilania | 4,5 V |
| Napięcie wyzwalania | 8/230 V |
| Pobór prądu | 0,02 A |
| Pobór mocy | 1,1 VA |
| Głośność | 83 dB |
| Regulacja głośności | Tak |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Typ baterii | R6 |
| Ilość baterii | 3 |
| Sygnalizacja optyczna dzwonienia | Nie |
| Możliwość wyłączenia dźwięku | Nie |
| Współpraca z wieloma przyciskami | Nie |
| Możliwość zasilania zasilaczem | Nie |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Kolor | Ecru |
| Temperatura pracy | 0-35°C |
| Wymiary | 140x100x47 mm |
| Waga [kg] | 0,25 |



