Lampa High Bay 150W 4000K 15000lm 340x83
Kod produktu: EC20007/ECO
Kod kreskowy: 5905036200071
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa High Bay LED PREMIUM to nowoczesne oświetlenie przemysłowe o mocy 150 W, zapewniające doskonałą jasność i wydajność. Zapewnia imponujący strumień świetlny wynoszący 15000lm, przy jednoczesnym kącie świecenia 90°, co gwarantuje równomierne i szerokie oświetlenie obszaru. Lampa charakteryzuje się trwałością na poziomie 30000 godzin, co sprawia, że jest niezawodnym źródłem światła przez wiele lat. Jej okrągły kształt i styl nowoczesny doskonale pasują do różnych przestrzeni przemysłowych. Wykonana z aluminium i ABS, zapewniających solidność i wytrzymałość. Kolor obudowy to elegancki szary, a klosz jest przezroczysty. Posiada stopień ochrony IP65, co gwarantuje jej odporność na pył i wilgoć, co czyni ją idealną do użytku w trudnych warunkach. Produkt objęty jest 3-letnią gwarancją, co daje pewność jego wysokiej jakości i niezawodności.
Dane techniczne
| Moc | 150 W |
|---|---|
| Gwint | M10 |
| Barwa światła | Biała neutralna |
| Temperatura barwowa | 4 000 K |
| Strumień świetlny | 15 000 lm |
| Stopień ochrony (IP) | IP65 |
| Kąt świecenia | 90° |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Trwałość | 30 000 godzin |
| Szerokość | 301 mm |
| Wysokość | 301 mm |
| Długość | 43 mm |
| Waga [kg] | 1,9 |




