Lampa przemysłowa LED Highbay BY020P G2 LED105S/840 10500 lm, 4000K
Kod produktu: 8719514524057/FAR
Kod kreskowy: 8719514524057
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampa przemysłowa LED Highbay BY020P G2 LED105S/840
Lampa przemysłowa Ledinaire High-bay firmy Philips Lighting. Linia opraw halowych highbay Ledinaire firmy Philips obejmuje popularne oprawy oświetleniowe LED, które charakteryzują się wysoką jakością typową dla produktów Philips i konkurencyjną ceną. Niezawodne, energooszczędne i atrakcyjne cenowo, oprawy highbay Ledinaire są łatwe i szybkie w montażu, a można je instalować na hakach lub opcjonalnych wspornikach. W celu zmniejszenia efektu oślepiania można zamontować opcjonalne odbłyśniki.
Firma Philips Lighting jest czołową firmą na świecie, która dostarcza rozwiązania oświetleniowe do biur, magazynów, szkół, szpitali, hoteli, sklepów czy zakładów produkcyjnych. Jest to jedna z najbardziej zaufanych marek w branży oświetleniowej.
Dane techniczne
| Moc | 94 W |
|---|---|
| Materiał korpusu | Odlew aluminiowy |
| Materiał optyki | Poliwęglan |
| Materiał klosza/soczewki | Poliwęglan |
| Materiał mocowania | Stal |
| Napięcie wejściowe | 220-240 V |
| Częstotliwość | 50-60 Hz |
| Prąd rozruchowy | 40 A |
| Barwa światła | 840 barwa biała neutralna |
| Strumień świetlny | 10500 lm |
| Temperatura barwowa | 4000 K |
| Skuteczność świetlna | 112 lm/W |
| Wskaźnik oddawania barw | >80 |
| Kąt rozsyłu światła oprawy | 90° |
| Zakres temperatur otoczenia | od -20°C do +45°C |
| Wysokość | 93 mm |
| Średnica | 273 mm |
| Okres gwarancji | 5 lat |
| Waga [kg] | 1,5 |
Bezpieczeństwo produktu
Producent
Philips Lighting Poland sp. z o.o.
ul. Kossaka 150
64-920 Piła, Polska



