Lampka kontrolna zasilania SLIM 3xLED LK-703K czerwona żółta zielona
Kod produktu: LK-703K/F
Kod kreskowy: 5902431676487
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 19,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 19,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Kontrolna lampka zasilania w wersji SLIM 3xLED
Trójfazowa lampka kontrolna zasilania 3xLED (czerwona/żółta/zielona) LK-703K. Niewielki rozmiar obudowy (szerokość 6,2 mm) pozwala na zaoszczędzenie miejsca w rozdzielni. Obecność napięcia w fazie sygnalizowana jest świeceniem odpowiedniej diody LED włączonej w obwód tej fazy. W przypadku, gdy przed punktem podłączenia lampki do sieci zainstalowany jest bezpiecznik nadprądowy równy lub większy niż 25 A, obwód podłączenia lampki należy dobezpieczyć bezpiecznikiem nie większym niż 6 A.
Dane techniczne
| Montaż | Na szynie 35mm |
|---|---|
| Kontrola zasilania | 3 x LED |
| Napięcie zasilania | 3 x 230 V + N |
| Kolory LED | żółta-czerwona-zielona |
| Prąd znamionowy | 1 mA/kanał |
| Przyłącze | Zaciski śrubowe 2,5 mm² |
| Moment dokręcający | 0,4 Nm |
| Pobór mocy | 0,15 W/kanał |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Temperatura pracy | -30÷50°C |



