MAA1240A10 szary Złączka szynowa gwintowa AL/CU/ 35 - 240 mm2 / TS 35/ 1 tor, 2 otwory zaciskowe, OTL240
Kod produktu: MAA1240A10/MOR
Kod kreskowy: 4744397013972
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Złączka szynowa gwintowa szara 35-240 mm² OTL240 (MAA1240A10)
Gwintowa złączka szynowa w kolorze szarym firmy Morek. Złącze uniwersalne OTL przeznaczone jest do łączenia w jednym zacisku przewodów miedzianych i aluminiowych. Można w nich stosować przewody jednocześnie z tych dwóch materiałów lub zastosować tylko przewody miedziane bądź aluminiowe. Złącze jest przeznaczone do przewodów o przekroju 35 - 240 mm².
Firma Morek specjalizuje się przede wszystkim w złączach kablowych i posiada najbogatszą ofertę złącz kablowych na rynku.
Dane techniczne
| Sposób montażu | Szyna DIN |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 1000 V |
| Prąd znamionowy (Cu) | 425 A |
| Prąd znamionowy (Al) | 380 A |
| Przewód | Al/Cu |
| Min. przekrój przewodu | 35 mm² |
| Maks. przekrój przewodu | 240 mm² |
| Liczba podłączeń | 2 |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Temperatura pracy | 80°C |
| Kolor | Szary |
| Szerokość | 37 mm |
| Długość | 106 mm |
| Wysokość | 65 mm |
| Waga [kg] | 0,195 |
Bezpieczeństwo produktu
Producent
MOREK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa, Polska



