MAE0705E15 metaliczny Zacisk dla szyny 5 mm / 16 - 70 mm2 (PS7005)
Kod produktu: MAE0705E15/MOR
Kod kreskowy: 4744397015006
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Zacisk szynowy na szynę 5mm (MAE0705E15)
Szynowy zacisk na szynę 5mm firmy Morek. Zacisk zaprojektowany do montażu na szynach prądowych o grubości 5mm. Jest przeznaczony do przewodów o przekroju 16 - 70 mm².
Firma Morek specjalizuje się przede wszystkim w złączach kablowych i posiada najbogatszą ofertę złącz kablowych na rynku.
Dane techniczne
| Sposób montażu | Busbar |
|---|---|
| Napięcie znamionowe | 1000 V |
| Prąd znamionowy | 400 A |
| Przewód | Cu |
| Min. przekrój przewodu | 16 mm² |
| Maks. przekrój przewodu | 70 mm² |
| Liczba podłączeń | 1 |
| Maks. liczba warstw | 6 |
| Moment dokręcenia | 8 Nm |
| Szerokość | 20,5 mm |
| Długość | 28 mm |
| Wysokość | 39 mm |
| Waga [kg] | 0,062 |
Bezpieczeństwo produktu
Producent
MOREK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul. Grzybowska 87
00-844 Warszawa, Polska



