mały stycznik AC-3/I=9A P=4kW/ 0Z 1R DILEM-01-G(24VDC)
Kod produktu: KM010343
Kod kreskowy: 4015080103431
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Stycznik mocy DILEM-01-G (24VDC)
3-biegunowy stycznik mocy. Styczniki miniaturowe z napędem poziomym zastosowanie znajdują tam gdzie głębokość aparatu jest najważniejszym parametrem.
Dane techniczne
| Napięcie znamionowe | 24 V |
|---|---|
| Prąd znamionowy | 22 A |
| Rodzaj napięcia | DC |
| Moc znamionowa | 4 kW |
| Liczba biegunów | 3 |
| Sposób podłączenia | Zaciski śrubowe |
| Stopień ochrony (IP) | IP20 |
| Stopień zanieczyszczenia | 3 |
| Symbol stycznika | 010343 |
| Waga [kg] | 0,206 |



