Mary"s lampka nocna led banan
Kod produktu: MW61094/ECO
Kod kreskowy: 5906555610945
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampka nocna LED - banan Mary's
Mary's Lampka Nocna LED Banan to idealne połączenie funkcjonalności i zabawy, które wniesie przytulność i humor do każdego pokoju. Jej kształt inspirowany bananem oraz ciepła barwa światła (3000K) sprawiają, że jest doskonałym wyborem zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Ta kompaktowa lampka doda uroku każdemu wnętrzu, a jej miękki silikonowy materiał zapewnia bezpieczeństwo podczas użytkowania. Dzięki pojemnemu akumulatorowi lampka może świecić nawet do 30 godzin, co czyni ją idealnym wyborem na długie noce.
Dane techniczne
| Materiał | Silikon, ABS, HIPS |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 5V DC 1A |
| Moc | 1 W |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Barwa światła | Ciepła biała |
| Czas ładowania | 4h |
| Czas pracy | 6-30h |
| Pojemność akumulatora | 1 200 mAh |
| Kolor | Żółty |
| W zestawie | Kabel USB |
| Wymiary | 115 x 126 x 102 mm |
| Waga [kg] | 0,16 |



