Mary"s lampka nocna led mango
Kod produktu: MW61046/ECO
Kod kreskowy: 5906555610464
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
Koszty dostawy wybranego produktu
-
Kurier 17,99 zł
Uwaga! Nie mamy możliwości przekazania kurierowi próśb o kontakt telefoniczny ani dostarczenie przesyłki o określonej godzinie. Przesyłki paletowe dostarczane są w terminie 1-2 dni roboczych od momentu wysyłki.
-
Paczkomat Inpost 17,99 zł
-
odbiór osobisty Darmowa
Cena dostawy dotyczy tego produktu (w wybranym wariancie - jeśli dotyczy). Może się ona zmienić po dodaniu innych produktów do koszyka.
Gwarancja bezpiecznego zakupu
Opis produktu
Lampka nocna LED - mango Mary's
Mary's Lampka Nocna LED Mango to stylowa i funkcjonalna lampka, która wprowadzi do każdego wnętrza przytulną atmosferę. Jej nowoczesny design oraz ciepłe, białe światło sprawiają, że jest idealnym wyborem do pokoju dziecięcego, sypialni czy salonu. Wbudowany akumulator ładowany za pomocą kabla USB, co zapewnia wygodę i mobilność. Dzięki pojemnemu akumulatorowi lampka działa od 5 do 50 godzin, co pozwala na długotrwałe użytkowanie bez częstego ładowania.
Dane techniczne
| Materiał | Silikon, ABS, PC |
|---|---|
| Napięcie wejściowe | 5V DC 1A |
| Moc | 2,5 W |
| Temperatura barwowa | 3000 K |
| Barwa światła | Ciepła biała |
| Czas ładowania | 4h |
| Czas pracy | 5-50h |
| Pojemność akumulatora | 800 mAh |
| Kolor | Zielony |
| W zestawie | Kabel USB |
| Wymiary | 123 x 122 x 111 mm |
| Waga [kg] | 0,15 |



